KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367008
nr 1436 7008
Oidentifierad konstnär. Signerad G Haller, kvinna på skogsväg. Olja på duk, 51x31, yttermått inklusive ram: 72x51 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:24:01
6/12 18:55:17
500 kr
6/12 19:12:52